/ Ми працюємо!
Наше головне слово - створювати!
Ua / Eng / Rus

2022 рік оголошено ООН Міжнародним роком скла.

04 / 02 / 2022

ООН оголосила 2022 рік Міжнародним роком скла. Скло – унікальний за красою, простотою та робочими якостями матеріал, історія якого налічує понад 5000 років. 2022 року під егідою ООН плануються широкомасштабні урочистості у зв'язку з Міжнародним роком скла. Вони розпочнуться на церемонії відкриття в Женеві, продовжаться на Міжнародному конгресі зі скла в Берліні, Всесвітньому конгресі з технології скла в Шанхаї, Конгресі з художнього скла та історії склоробства. А закриття Року скла відбудеться на Міжнародному конгресі у грудні у Японії.

Фото 2022 рік оголошено ООН Міжнародним роком скла.

Компанія Nayada використовує різні типи скла (загартоване, триплекс тощо) у своїх рішеннях щодо зонування різних приміщень для бізнесу, держустанов та приватного сектору. Скло є невід'ємною частиною рішень, пов'язаних з виробництвом та встановленням систем офісних перегородок та супутніх елементів дизайну інтер'єрів у приміщеннях – сходових огорож, дверей, стінових панелей, вітрин тощо.

У рішеннях Nayada скло відіграє виняткову роль – воно використовується як для стаціонарних перегородок зі скляним заповненням секцій, так і для цільноскляних перегородок як для розсувних, так і для мобільних перегородок. Легкість, доступність, елегантність, міцність – ось що таке скло у проектах Nayada. В рамках існуючих трендів у світовій практиці дизайну інтер'єрів Nayada продовжить активно використовувати скло у своїх численних проектах. Найцікавіші з них можна побачити ось тут.

 

 

вгору
Якою мовою ви хочете переглядати сайт?
UA
ENG
RUS