/ Ми працюємо!
Наше головне слово - створювати!
Ua / Eng / Rus

НСК Олімпійський

Історія проекту

2011 рік. Фінальний етап підготовки країни до ЄВРО-2012. Головна арена чемпіонату НСК Олімпійський. У квітні місяці компанія NAYADA приступила до монтажу антивандальних туалетних кабін і виготовлення стільниць для умивальників з компакт-пластика в усіх зонах стадіону: уболівальників, холодні зони, зони VIP рівня. Всього на об'єкті встановлено 871 туалетна кабінка. Можна з упевненістю сказати, що це найбільша кількість кабінок, встановлених компанією NAYADA на одному об'єкті.

Після довгого узгодження з проектною організацією був підписаний контракт на виготовлення протипожежних перегородок NAYADA Fireproof EI-60, в одній з головних адміністративних зон стадіону – Італійському дворику (пізніше перейменованому в « Спортивний дворик »). Так само за спецзамовленням з протипожежного профілю, в такому ж стилі і в одній концепції для збереження стилістики, компанією NAYADA виготовлені перегородки з використанням багатошарового скла « триплекс » товщиною 25 мм. Уже в цьому році в зоні « Спортивного двора » проводились такі значущі заходи як: презентація м'яча « TANGO 12 » до ЄВРО-2012; презентація « Porshe 911 & raquo; в Україні та інші.

Так само в VIP зоні застосовані перегородки NAYADA-Standart і NAYADA-Crystal, і системи огорожі NAYADA-Parrapeto. Конференц-зал & ndash; майбутнє місце проведення післяматчевих прес конференцій, при чому, найцікавішою завданням для NAYADA було те, що цю зону потрібно розширювати, в залежності від кількості учасників конференції. Три можливі позиції установки перегородки NAYADA Hufcor допоможуть розширити площу приміщення, в залежності від заходу. Також можна прибрати всі секції перегородки в спеціальні зони - паркінги і використовувати максимально можливу площу приміщення. Крім цікавого проектного рішення у замовника була потреба використовувати двері, висотою в один рівень з фасадом. На спецзамовлення такі двері були виготовлені представництвом Hufcor в Німеччині.

08.10.2011 - відбулося офіційне відкриття арени. НСК Олімпійський чекає на глядачів і збірну України, на фінал ЄВРО-2012 в Києві. Установка перегородок NAYADA на стадіоні, підкреслило рівень довіри до нашої компанії і продукції яку ми виробляємо.

вгору
Якою мовою ви хочете переглядати сайт?
UA
ENG
RUS