/ Ми працюємо!
Наше головне слово - створювати!
Ua / Eng / Rus

Компанія NAYADA виграла тендер на установку перегородок в сучасному офісі компанії Біосфера.

07 / 04 / 2020

Нещодавно компанія NAYADA виграла тендер на установку перегородок для українського виробника компанії Біосфера. Концепція офісу розроблена архітектурним бюро MONO architects в сучасному стилі, що поєднує в собі дерево і скло, пастельні тони і яскраві локальні акценти.

Компанія переважно спеціалізується на оптовій торгівлі, тому в офісі працює велика кількість співробітників.
Саме тому було важливо створити багато комфортних і в той же час стильних робочих зон.
Проект передбачає не тільки закріплені за працівниками кабінети, а також робочі місця open space, і кілька переговорних зон. Нами були встановлені стаціонарні перегородки NAYADA- Twin з красивими і сучасним дверима Vitero в складі перегородок, із застосуванням преміум скла - сіре тоноване в масі.

Нами були встановлені стаціонарні перегородки NAYADA- Twin з красивими і сучасним дверима Vitero в складі перегородок, із застосуванням преміум скла - сіре тоновані в масі. У VIP-зонах замовнику був необхідний підвищений рівень звукоізоляції і преміум-дизайн, що ми успішно вирішили за допомогою дверей NAYADA-Magic в поєднанні з перегородками NAYADA-Twin. Окрему увагу варто приділити оформленню переговорних зон. Необхідність поєднання стилю і звукоізоляції знайшла своє рішення в використанні подвійного скла з розжарених стекол. Також в проекті є ділянки з гнутих радісних стекол. Гнуте скло - це стильна особливість приміщення, яке створило легкість і легкість загального інтер'єру.Фото: Aндрій Андреєнко

вгору
Якою мовою ви хочете переглядати сайт?
UA
ENG
RUS