/ Ми працюємо!
Наше головне слово - створювати!
Ua / Eng / Rus

Архітектурна колаборація компаній NAYADA, Home Solutions та Mig Space для світової компанії McDonalds.

16 / 12 / 2021

Архітектурна колаборація компаній NAYADA, Home Solutions та Mig Space створила неймовірно стильний, ергономічний, світлий та креативний офіс, в якому хочеться не тільки працювати, але й створювати нові проекти та насолоджуватись їх успіхом.

Поєднання яскравих та пастельних кольорів дарує інтер'єру індивідуальність та підкреслює стиль.

McDonalds - це компанія, яку ми всі знаємо з дитинства. Попрацювавши над цим проектом, ми торкнулися багаторічної історії, дізналися як працює все "зсередини" і намагалися зробити офіс максимально комфортним та стильним.

Нами було встановлено кілька видів продукції NAYADA – перегородки Orman-Lux із дверима NAYADA-Vitero, перегородки NAYADA-Crystal у т.ч. з радіусним склом, та трансформовані перегородки NAYADA-Hufcor.

Радіусні перегородки виготовляються на основі гнутого загартованого скла. Таке радіусне скло монтується у вигляді окремих радіальних секцій з алюмінієвим профілем. Окремі секції перегородки можуть розсуватись, комплектуватись матовим або прозорим склом з різним малюнком. Таким чином, замовник отримує унікальну конструкцію незвичайної форми, яка приверне увагу відвідувачів та потенційних партнерів.

Розсувні перегородки NAYADA-HUFCOR дозволяють з максимальною ефективністю використовувати наявні у вашому розпорядженні площі: конференц-зал можна за декілька хвилин перетворити на кілька невеликих звукоізольованих аудиторій, а великий хол поділити на переговорні. Розсувні звукоізоляційні перегородки являють собою секції, які переміщуються на спеціальних роликових підвісах по стельових напрявляючих і складуються в спеціальних паркінгах, при цьому на підлозі немає додаткових профілів .

У зібраному вигляді конструкція не відрізняється від стаціонарних стін. Як обробка може застосовуватися велика кількість найрізноманітніших матеріалів, від найпростішого ЛДСП до шкіри, металу або скла зі змінною прозорістю NAYADA-Smartglass.

 

Дякуємо компанії McDonalds та наших партнерів за черговий інтерес.

Відео можна побачити за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=6uEXCLz4_YE

вгору
Якою мовою ви хочете переглядати сайт?
UA
ENG
RUS